Plakatų namai. Apie mus
Plakatų namai. Apie mus

KETURIOS SIENOS JAUKIŲ NAMŲ NESUKURIA…

… Tačiau namus sukuria asmeniniai akcentai – sienų menas ir dekoras. Susipažinkite su plačiu plakatų bei printų pasirinkimu – su jais savo namus paverskite tikrais jaukiais namais.

MANO VERSLO IDĖJA PAPRASTA: stilingas sienų menas turi būti prieinamas kiekvienam.

Todėl “Plakatų Namai” parduotuvėje rasite įvairių stilių ir diziano plakatų bei printų, kuriuos atrenku ir gaminu “kaip sau”. Kruopščiai, su atidumu detalėms ir aistra menui. Visada laikausi principingo požiūrio į kokybę ir siekiu, kad galėčiau didžiuotis rezultatu.

“Plakatų namų” dizaino estetiką pirmiausia lemia gamtos pasaulis ir gamtoje esančios spalvos. Tai reiškia, kad nors ir einame koja kojon su laiku, “Plakatų namų” plakatams būdingas nepavaldumas laikui, kuris peržengia tendencijų ribas. Siekdama patenkinti kiekvieno jūsų poreikius, savo asortimentą dažnai papildau naujais dizainais. Visada rasite ką nors tinkamo kiekvienam kambariui ir interjero stiliui.

UŽ VISKO ESU AŠ…

moteris, mama, svajoklė… Vaida. Aš tikiu, kad interjero detalės ir dekoras namas sukuria išbaigtumo jausmą. Juk visada norisi grįžti į namus, kuriuose pilna emocijų ir prisiminimų, juntamas šeimininko prisilietimas, jo autentiškumas, kur aplanko jausmas jog čia gyvenama. Tam puikiai pasitarnauja sienų menas – plakatai, printai bei kitos dekoro detalės.

BENDRAS DŽIAUGSMAS – DVIGUBAS DŽIAUGSMAS

Man labai smagu matyti, kaip mūsų plakatai atrodo jūsų namuose. Pažymėkite mus savo “Instagram” nuotraukoje su #PlakatuNamai arba @PlakatuNamai arba atsiųskite nuotrauką adresu labas@plakatunamai.lt!

10%

nuolaida jūsų pirmajam apsipirkimui!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus bei naujienas apie mūsų produktus!

Rašome tik apie mūsų produktus! Mūsų privatumo politika.

Pirkinių krepšelis