NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

Bendrosios sąlygos

 1. Šios plakatunamai.lt naudojimosi sąlygos (toliau – Sąlygos) taikomos naudojimuisi plakatunamai.lt svetaine (toliau – Svetainė), kuri priklauso Vaidai Muralei, individualios veiklos kodas: 1168830, Adresas: Elbingo g. 13-4,  LT-06285, Vilnius (toliau – plakatunamai.lt).
 2. Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine turite būti susipažinę su šiomis Sąlygomis. Naudodamiesi šia Svetaine patvirtinate, jog esate susipažinę su šiomis Sąlygomis ir įsipareigojate besąlygiškai laikytis jų ir bet kurių kitų sąlygų ar politikų. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir joms pritaria, kai galutinai pateikia užsakymą.
 3. plakatunamai.lt turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Taisyklės taikomos visiems Klientams užsakantiems šioje Parduotuvėje.
 4. Šios sąlygos turi tokią pačią teisinę galią kaip ir sutartis sudaryta tarp jūsų ir plakatunamai.lt.
 5. Parduotuvė neatsako už patirtus nuostolius (materialinius ar moralinius) tais atvejais, kai problemos buvo sukeltos Klientui neatsižvelgus į Taisyklių informaciją kuri yra viešai pateikiama šiame puslapyje.

Intelektinės nuosavybės teisės

 1. Visas turinys, įtrauktas į mūsų Svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant produktais, vaizdais, nuotraukomis, prekių ženklais, muzika, garsais, vaizdo įrašais, dokumentais, piešiniais, skaičiais, logotipais, meniu, tinklalapiais, grafika, spalvomis, schemomis, dizainu, yra plakatunamai.lt ar trečiųjų šalių nuosavybė ir yra saugoma nacionalinių ir tarptautinių autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Jūs negalite atgaminti, skelbti, platinti, rodyti, modifikuoti, kurti išvestinių darbų iš Svetainės turinio ar jo dalies be išankstinio, aiškaus, raštiško plakatunamai.lt sutikimo.
 2. plakatunamai.lt turi išimtinę teisę savo nuožiūra leisti ar uždrausti bet kokį atgaminimą, skelbimą, platinimą, rodymą, modifikavimą, išvestinių kūrinių kūrimą ar naudojimą bet kokiu būdu, visiškai ar iš dalies, turinį.

Dovanų kuponai

 1. plakatunamai.lt siūlo dovanų kuponus, kurie yra mūsų Svetainėje siūlomų prekių kuponai. Kuponai siunčiami elektroniniu paštu el. pašto adresu, nurodytu užpildant užsakymą. Mes nesiūlome fizinių dovanų kuponų.
 2. Dovanų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą, prekių ir paslaugų pirkimo metu nurodant dovanų kupono kodą nuolaidos kodo lauke.
 3. Dovanų kuponai ir likusi nuo pirkimo suma atsiskaitant dovanų kuponu negali būti grąžinta, pakeista grynaisiais pinigais ar kreditu į sąskaitą.
 4. Dovanų kuponai galioja 12 mėnesių nuo pirkimo dienos. Dovanų kuponų atšaukti ar grąžinti negalima.

Klientų aptarnavimas

 1. Iškilus klausimams ir (arba) problemoms, susijusioms su Svetaine, su plakatunamai.lt galite susisiekti el. paštu labas@plakatunamai.lt. Mes padarysime viską, ką galime, ir atsakysime kaip įmanoma greičiau.

Prieinamumas ir atsakomybė

 1. Nors dedame visas paslaugas, kad Svetainė būtų prieinama 24/7, mes neprisiimame atsakomybės, jei dėl techninių priežasčių bus negalima užtikrinti nepertraukiamo Svetainės prieinamumo.
 2. plakatunamai.lt atsako tik už tokius tiesioginius nuostolius, jei jo teisinis atstovas arba vienas iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjas) pažeidė esminę sutartinę prievolę arba jei nuostoliai atsirado dėl didelio plakatunamai.lt, jo teisinio atstovo ar vieno iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjų) aplaidumo ar ketinimų.

Alternatyvus ginčų sprendimas

 1. Bet koks ginčas, susijęs su mūsų Svetaine, turi būti išspręstas jūsų ir plakatunamai.lt derybomis el. paštu labas@plakatunamai.lt.
 2. Jei ginčo neįmanoma išspręsti pirmiau minėtu būdu, jis išsprendžiamas naudojant Europos Komisijos valdomą elektroninio ginčų sprendimo platformą. Šioje platformoje taip pat galite rasti daugiau informacijos apie vartotojų teises, ginčų sprendimą ir nacionalinį kontaktinį centrą savo šalyje.

Baigiamosios nuostatos

 1. plakatunamai.lt turi teisę visiškai arba iš dalies perduoti bet kokias sutartis sudarytas su jumis ar paslaugų teikėjais.
 2. Sutartis sudaroma, vykdoma ir visas bendravimas tarp Kliento ir Parduotuvės vyksta valstybine kalba.
 3. Šios Sąlygos gali būti vienašališkai plakatunamai.lt keičiamos ar atnaujinamos iš anksto jums nepranešus. Todėl kiekvieną kartą, kai užsisakote paslaugas ar perkate prekes turite susipažinti su šiomis Sąlygomis.
 4. Ginčų sprendimui kylantiems tarp jūsų ir plakatunamai.lt yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė ir jurisdikcija.

Atnaujinimo data: 2023-08-02

10%

nuolaida jūsų pirmajam apsipirkimui!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus bei naujienas apie mūsų produktus!

Rašome tik apie mūsų produktus! Mūsų privatumo politika.

Pirkinių krepšelis