Kaip kabinti paveikslus negadinant sienų?

Niekas taip nesugadina gero meno kūrinio, kaip įkalta vinis ne toje vietoje 🙂 Tiesą sakant, turbūt ne vienas norėtume sienų meną kabinti negadinant sienos. Jei ir tu susiduri su šiuo iššūkiu, vadinasi pataikei kur reikia. Mes dalinamės patarimais ir savo patirtimi KAIP KABINTI PAVEIKSLUS NEGADINANT SIENŲ.

Jei namuose turite daugiau nei vieną ant sienos kabinamą meno kūrinį, turbūt vienaip ar kitaip esat susidūrę su jų kabinimo klausimais. Ne visada galime gręžti sienas. Galbūt gyvenate nuomojamame bute? O galbūt jūsų namų sienos tokios tvirtos, kad paprastas grąžtas jų neįveikia? O gal tiesiog patinka dažnai keisti baldų ir dekoracijų išdėstymą ir nesinori prisirišti prie skylių sienoje?…

Esi ten kur reikia. Visai neseniai sulaukėme klausimo “kaip namuose kabinti paveikslus nepažeidžiant sienos?”. Tikrai svarbi tema! Todėl nusprendėme pasidalinti savo patirtimi ir nepatingėjome paieškoti daugiau idėjų ir patarimų.

Visų pirma į galvą atėjo paveikslų kabinimo juostelės. Nors jos gana brangios, tačiau tikrai efektyvios. Jas naudoti yra lengva ir patogu. Geriausia atidžiai perskaityti instrukciją kitoje pakuotės pusėje ir vadovautis jos nurodymais.

Dar vienas labai patogus ir pasiteisinęs būdas – klijuojami rėmų kabliukai. Juos taip pat lengva ir patogu naudoti. Ir jei tinkamai naudosi – tikrai nesugadins sienų

Nedidelius plakatus ar nesunkias dekoracijas galima lengvai priklijuoti su lipnia guma. Šis būdas ypač pasiteisina vaikų kambaryje. Pakabinti medinėms raidelėm, nuotraukom, plakatams. Vėliau, kai vaikas paauga, gali pats lengvai nuimti ir vėl pakabinti. Tiesa, ši guma gali palikti dėmes, o gumai išdžiuvus (jei ilgai buvo priklijuota) gali susigadinti ir dažytos, ir tapetuotos sienos.

Mums atradimas buvo dvipusė lipni nano juosta. Nano juosta yra skaidri, tvirta ir patvari, o po naudojimo nepalieka jokių žymių ant daikto arba sienos (taip rašo pardavėjai). Ir… ji yra daugkartinė!!! Labai smalsu išbandyt 🙂 pažadam, pasidalinsim patirtim!

Dar vienas nebandytas, bet, atrodo, tikrai patogus ir stilingas būdas kabinti sienos dekoracijas tai paveikslų kabinimo profiliai, tvirtinami ant sienos arba lubų. Pagrindiniai šio varianto privalumai: galite stumdyti pakabintus darbus horizontaliai ir vertikaliai, sukurti kelių lygių ekspoziciją su daug paveikslų. Tai nėra visiškai žymių nepaliekantis būdas, bet jei jūs nukabintumėte visus paveiklus, liktų tik profilis, kuris visai nekristų į akis.

Eksponuoti savo mėgstamiems meno kūriniams galima pasitelkti tai ką jau turime. Pavyzdžiui labai gražiai ir kūrybingai atrodytų paveikslai sukabinti ant į sieną atremtų kopečių. Derinant kartu su svyrančiais augalais galima sukurti kerinčią kompoziją.

Taip pat tam pasitarnauti gali ir jau esami namų baldai:

  • Lentynos. Čia galima įkomponuoti vieną paveikslą arba sukurti kompoziją iš kelių. Galima komponuoti vieną už kito, taip sukuriant laisvą ir žaismingą stilių.
  • Komoda. Čia taip pat paveikslus galima derinti su kitais dekoro elemtais. Juos grupuoti. Keisti. Derinti tarpusavyje.
  • Palangė. Jei už lango turite ne patį gražiausią vaizdą, jį galite pagerinti palangę papuošdami įvairiom dekoracijom. Kad neužstotų šviesos reikėtų naudoti mažesnius paveikslėlius, derinti juos su augalais ir kitomis dekoracijomis.
  • Stalviršis. Sienų meno kūriniai padėtia ant stalviršio gali labai pagyvinti kambarį. Juk dabar nebėra griežtų ribų kur galima, o kur ne ekponuoti savo meno kūrinius. Tad kodėl gi ne virtuvėje? 

10%

nuolaida jūsų pirmajam apsipirkimui!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus bei naujienas apie mūsų produktus!

Rašome tik apie mūsų produktus! Mūsų privatumo politika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis