Kaip tamsiuoju metų laiku į namus įnešti daugiau jaukumo?

Tamsiuoju metų laiku ypatingai svarbu namuose susikurti savo šilumos ir jaukumo oazę, kur galėtume atsipūsti po dienos darbų ir jaukiai leisti laiką kartu su šeima ar draugais.

Vienas varbiausių akcentų, kuriant naumų jaukumą yra šviesa. Labai svarbu, kad kambaryje šviesos šaltinių būtų ne vienas – patariama šviesos srautą kreipti įvairiais kampais, apšviesti įvairius namų kampelius. Šiuo tikslu reikėtų rinktis švelnios šiltos šviesos šaltinius: žvakes, šviestuvus, LED girliandas ar dekoratyvųjį apšvietimą.

Taip pat šiuo metų laiku patariama namuose daugiau naudoti šiltos, minkštos tekstilės. Kuriant jaukumą ant sofos ar fotelio užmeskite švelnų apklotą, pridėkite pagalvėlių, ant grindų patieskite kilimėlių. Net ir paprasčiausios valgomojo kėdės, „paminkštintos“ kėdžių pagalvėlėmis, atrodys jaukiau.

Kuriant namų jaukumą, augalai atlieka labai svarbū vaidmenį. Jie suteikia interjerui gyvybės, spalvų, unikalumo. Tačiau norint sukurti šiltesnį namų įvaizdį, turimus vazoninius augalus įstatykite į pintus krepšius ar vazonus, pagamintus iš natūralių medžiagų. Artėjant Kalėdoms, namus dekoruokit sezoninėmis gelėmis, dekoratyviomis šakelėmis, uogomis, konkorėžiais. Stalą galite papuošti šventišku vainiku iš eglišakių, žvakėmis, vazomis.

Jaukumo namams suteikia ne tik patys augalai, bet ir įvairios natūralios medžiagos: rotango detalės, bambukiniai šviestuvo gaubtai, lininė ar vilnonė tekstilė, keramikos gaminiai.

Sienas pagyvinti galite pakeisdami ar pridėdami naujų plakatų, taip pat šventinėmis šeimos nuotraukomis, linkmomis ar įkvepiančiomis frazėmis. Tai kuria istoriją apie namų šeiminką – sentimentalią ir jaukią, o gal pilną nuotykių ir įkvėpimų… Tai Jūsų istorija.

Renkantis interjero akcentus reikėtų nepamiršti auksinės taisyklės – mažiau yra daugiau. Rekomenduojame nepersistengti, rinktis paprastus raštus, vengti pernelyg skirtingų stilių. Nors žiemą pastelines ir blankias spalvas reikia pagyvinti intesnyvesnėmis, gilesnėmis, tačiau pakanka vos kelių tokių akcentų, kad bendras kambario vaizdas iš esmės pasikeitų.

Kvapni žvakė, pritemdyta šviesa, natūralios ir šiltos medžiagos, gyvos spalvos ir sentimentalūs sienų akcentai – padės sukurti kerinčią atmosferą. O visa tai su karštos kakavos puodeliu, gera knyga ir jaukiu pokalbiu leis mėgautis namų jaukumu.

10%

nuolaida, jūsų pirmam apsipirkimui!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus, bei naujienas apie mūsų produktus!

Rašome tik apie mūsų produktus! Mūsų privatumo politika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis