5 Svarbūs žingsniai kuriant namų jaukumą.

Sveikiname pasirinkus WordPress. Tai pirmasis Jūsų įrašas, galite jį redaguoti arba ištrinti, o tuomet pradėkite kurti!

  1. Tvarka namuose. Ne tik paviršiuose, bet ir giliausiuose stalčiuose. Kruopščiai atsirinkus, kas reikalinga, o kas jau atgyveno, atsiras ne tik daugiau erdvės, bet ir oro, lengvumo, kuris leidžiant vis daugiau laiko namuose, turi būti gaivus ir švarus. Norint palaikyti tvarką namuose įsigykite pintą krepšį ar dekoratyviai atrodančią dėžę ir stenkitės čia laikyti kasdien naudojamus ar savo vietos neturinčius daiktus : žurnalus, knygas, pledus, mezginius – taip namai atrodys tvarkingiau ir nebus perkrauti.
  2. TAS kampas 🙈 Kiekvieni namai, turbūt, turi TĄ kampą, erdvę, kurią tiesiog apeiname. Kuri galbūt tiek nedžiugina, kiek kitos, išpuoselėtos namų erdvės… Padovanokite “Kalėdų stebuklą” savo namams 😇 Papildomais dekoro elementais, pakeitę nereikalingus daiktus suformuotumėte visai kitokią aplinką. Pakabinus veidrodį ar pastačius vazoną su gražiu augalu, ne tik suteiktų naują funkciją ervdei, bet ir nuteiktų pozityviai. Norint pakeisti namų aplinką nebūtina pirkti naujo baldo. Mums reikia išmokti naudoti turimas priemones ir jas praturtinti naujais elementais – šitaip galėsime nuolat keistis neišlaidaudami, o be to, rankų darbas praturtina mūsų gyvenimus, sutvirtina šeimos narių ryšius bei turi daug didesnę vertę.
  3. Spalvos. Lengviausias būdas pakeisti patalpą – tai pakeisti jos koloritą. Šitaip kambarys sužibės visai kita nuotaika. Tik įsivaizduokite, kaip kambarys pasikeistų, jei viso labo pakeistumėte tik sofos užtiesalą ar pagalvėles, stalą papuoštumėt šventine ryškia gėlių kompozicija, o sieną pagyvintumėte naujų plakatu – juk kambarys tiesiog nušvis 🤩
  4. Šis tas naujo. Norint namams suteikti šviežumo, pakanka ir mažų smulkmenų. Įvairių formų žvakėmis ir žvakidėmis atnaujinsite stalo kompoziciją. Šiltas, naturalių atspalvių pledas – šildys vėsų vakarą. Net naujas virtuvinis rankšluostis ar puodkelė, o gal vonios kilimėlis, muilinė praskaidrins patalpos nuotaiką ir suteiks daug džiaugsmo kaskart juos naudojant.
  5. Harmonija ir vientisumas. Nerekomenduojame namuose kažko keisti drąstiškai. Ryškios spalvos ar akcentai yra gerai – kai jų nedaug. Būtent todėl siūlome namuose išlaikyti harmoningą stilių visus metus. Keičiant tik detales galime sukurtį sezoniškumą, prisitaikyti prie kiekvieno metų laiko ir taip įnešti daugiau gaivos ir jaukumo interjere.

    Tvarkingi, kiek atsinaujinę, jaukesni ir gyvesni namai – vieta, kur visada norisi grįžti, pasikviesti seniai matytus draugus, leisti vakarus su šeima. Kurkime namų jaukumą kasdien ❤️

10%

nuolaida jūsų pirmajam apsipirkimui!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite išskirtinius pasiūlymus bei naujienas apie mūsų produktus!

Rašome tik apie mūsų produktus! Mūsų privatumo politika.

1 komentaras apie “5 Svarbūs žingsniai kuriant namų jaukumą.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis